Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Prenosné analógové rádiostanice VX Motorola VX-454

sobota20 júl 2024

Motorola VX-454

Motorola VX-454

Prenosná rádiostanica, 512 kanálov/32 skupín,7 programovateľných tlačidiel, 8 znakový displej, MDC-1200, 5-ton

Rad VX-450 pre použitie v priemysle ponúka maximálny čas prevádzky a viac bezpečnostných aplikácií a užitočných vstavaných funkcií pre použitie v ťažkých podmienkach.

Pre väčšiu bezpečnosť vašich zamestnancov

Rádiostanice série VX-450 majú integrovaných niekoľko bezpečnostných funkcií. Jedno tlačidlo môže byť naprogramované tak, aby pracovník jeho stlačením okamžite vyslal núdzový signál a tak v prípade problémov upozornil  dispečera. Funkcia "osamelého pracovníka" (Lone Worker) je vstavaný časovač, ktorý vyžaduje, aby užívateľ vykonal stlačenie tlačidla vo vopred stanovenom intervale. Ak k tomu nedôjde, prepne sa rádiostanica automaticky do núdzového režimu a privolá pomoc - ideálne riešenie, ako sledovať bezpečnosť samostatne pracujúcich zamestnancov.

Ďalšia bezpečnostná funkcia je tzv. Mandown (doplnkové príslušenstvo DVS-9) vďaka ktorej je možné naprogramovať rádiostanicu tak, aby vertikálne i horizontálne sledovala celý rad bezpečnostných scenárov s rôznym nastavením času, a zároveň monitorovala mieru pohybu pracovníka. Úpravou nastavení trojosového snímača sa rádiostanica adaptuje rôznym pracovným prostrediam, a môže tak detegovať nehybného, ležiaceho pracovníka a vyslať núdzový signál.

Monitorujte stav komunikácie: systém Auto-Range Transpond - ARTS ™

Rádiostanice sú navrhnuté tak, aby vás informovali v prípade, že ste v komunikačnom dosahu ďalšej rádiostanice vybavené systémom ARTS ™. Ak ste mimo dosahu dlhšie ako 2 minúty, vaša rádiostanica zaznamená, že nie je prijímaný žiadny signál a upozorní vás pípnutím. Je to skvelé riešenie pre koordináciu všetkých účastníkov.

Solídna konštrukcia pre extrémne podmienky

Rad VX-450 vyhovuje vojenským normám pre odolnosť, zvládne aj drsné zaobchádzanie na pracovisku. Rádiostanice vyhovujú požiadavkám normy IP57 pre ochranu proti prachu a vode, takže odolajú ponoru do hĺbky 1 m až po dobu 30 minút.

Zvukový výkon a ovládanie hlasom

Rádiostanice majú zvukový výstup o výkone 700 mW, čo je ideálne pre hlučné pracovné prostredie. Funkcia hlasového oznamovania hlasito identifikuje kanály a zjednoduší tak prepínanie medzi nimi v čase, keď ste sústredení na inú činnosť. Funkcia aktivácia hlasom (VOX) pri použití s kompatibilným audio príslušenstvom umožňuje užívateľom komunikáciu bez stlačenia tlačidla PTT.

Rozšírená kompatibilita

Rádiostanice ponúkajú bohatú škálu možností signalizácie ako sú MDC1200®, FleetSync®, či DTMF s možnosťou dvoj a päťtónovej voľby, ktoré poskytujú bezproblémovú integráciu do existujúcich sietí.

Jednoduchá správa komunikácie vo veľkých skupinách

Rádiostanica VX-454 má kapacitu 512 kanálov a 32 skupín, takže ľahko zvládne veľké množstvo hovorov i na pracoviskách alebo prevádzkach s najvyššími nárokmi. 

Ďalšie vlastnosti:

 • inverzné šifrovanie hlasu
 • manuálna aktivácia/deaktivácia šifrovania

OBSAH DODÁVKY

Rádiostanica VX-454
Anténa VHF alebo UHF
Li-Ion akumulátor FNB-V133 (1380 mAh) – AAJ67X501
Rýchlonabíjačka – GMLN5511
Klips na opasok – AAH12X501
Návod na obsluhu

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 512/32 skupín
 • Vysielací výkon: 5/2,5/1/0,25 W
 • Klávesnica: Nie
 • Displej: 8 znakový alfanumerický
 • Programovateľné tlačidla: 7
 • Signalizácia: MDC-1200, 5-Tone
 • Prevádzková teplota: -30ºC to +60ºC
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 10-11 hod
 • Krytie: IP57
 • Rozmery [V׊×H]: 109 x 58 x 35 mm
 • Váha: 307 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.