streda01 december 2021

Motorola GP380Ex

Motorola GP380Ex

Prenosná rádiostanica GP380 Ex rady Profesional, 16 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, bez displeja, Select 5, určená do výbušného prostredia

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Rádiostanica GP380 Ex s certifikáciou ATEX je nevyhnutným nástrojom pre rozvíjajúce sa organizácie. Táto rádiostanica je vďaka svojej univerzálnosti úplne jedinečným riešením, ktoré užívateľovi umožnia prispôsobiť rádiostanicu rozdielne podmienky pri komunikácii v rozsiahlych oblastiach.

Okrem prvkov, ktorými je vybavený model GP340 Ex, má rádiostanica GP380 Ex kompletnú klávesnicu a alfanumerický displej, vrátane ukazovateľa stavu batérie a funkcie identifikácie volajúceho. Jednoduché menu a adresár uľahčuje volanie medzi dvoma užívateľmi navzájom alebo jedným a viacerými užívateľmi súčasne.Motorola GP380ex-detail

Rádiostanica GP380 Ex je vyrábaná v dobre viditeľnom modrom prevedení, vďaka ktorému je možné zabezpečiť, že používatelia budú v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu používať iba tieto schválené rádiostanica s certifikáciou ATEX / IECEx.
K rádiostanicu GP380 Ex je možné doobjednať aplikačnú dosku pre funkciu detekcie pádu (ManDown) s certifikáciou ATEX, ktorá zaistí vyššiu bezpečnosť pracovníkom v rizikovom prostredí. V prípade pádu alebo ak rádiostanica zostáva bez pohybu po určitý čas, vyšle rádiostanica automatický núdzový signál.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Užívatelia rádiostanice môžu ovplyvňovať dobu životnosti akumulátora nastavením výkonu. Vstavaná LED dióda indikuje stav akumulátora a užívateľ je upozornený výstražným signálom, ak jeho kapacita klesá. Všetci, ktorí potrebujú mať pri práci voľné ruky, môžu rádiostanicu používať so slúchadlom a ovládať ju hlasom. Motorola GP380 Ex ponúka až 4 funkčné tlačidlom, ktorých funkcia je programovo nastaviteľná.

KVALITA

Rádiostanica je chránená mechanicky odolnou prachotesnou konštrukciou z ABS plastu s krytím IP64, je odolná voči vibráciám, striekajúcej a padajúcej vode a má americké armádne atesty MIL STD 810C/D/E/F

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Systém zlepšenie kvality zvuku Motorola X-Pand ™ zaisťuje, že je hlasová komunikácia zreteľná za všetkých okolností, aj vo veľmi hlučnom pracovnom prostredí. Rozšírenie nízkych úrovní zvuku umožňuje ďalšie zlepšenie v kvalite zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

PRISPÔSOBENIE

Rádiostanica podporuje širokú škálu doplnkov od batérií, audio súprav až po doplnky slúžiace k väčšiemu komfortu užívania produktu, pre špecifické užívateľské riešenia.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica podporuje signalizáciu PL aj DPL (CTCSS a DTS), Select 5 (signalizácia štandardu ZVEI, CCIR.)

ĎALŠIE FUNKCIE

Rádiostanica GP380 Ex umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:SCAN
VOX
ESCALERT
LONE WORKER
EMERGENCY
WHISPER
Nastaviteľný výkon
Presmerovanie hovoru
Rozlíšenie nahlasovacieho tónu podľa volajúceho

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

Všetky rádiostanice profesionálne rady GP je možné rozšíriť o ďalšie funkcie osadením aplikačných dosiek. Nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť komunikačné riešenia na mieru, ktoré vyhovejú Vašim potrebám.
Scrambler (utajovač) - šifrovanie hlasovej komunikácie.
SmarTrunk II - možnosť používania rádiostanice v trunkových (zväzkových) sietiach.
Voice Storage - modul na uchovávanie zvuku ponúka funkciu nahrávania hlasu, ktorá umožní uchovávať a vyvolávať správy.
Mandown - V prípade pádu alebo ak rádiostanica zostáva bez pohybu po určitý čas, vyšle rádiostanica automatický núdzový signál.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica GP380 Ex
Anténa  PMAD4049 (VHF), PMAE4016 (UHF)
Vysoko kapacitný akumulátor Li-Ion (1480mAh) – NNTN7174
Klip na upevnenie na opasok.
Návod na použitie

Rádiostanica sa dodáva bez nabíjačky, ktorú je v prípade potreby nutné objednať zvlášť.(PMLN5196)

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 255
 • Vysielací výkon: 1W
 • Klávesnica: Numerická
 • Displej: LCD, 14 znakov
 • Programovateľné tlačidla: 4
 • Signalizácia: Select 5
 • Prevádzková teplota: -20 až +60 ºC
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 11 hod.
 • Krytie: IP64
 • Rozmery [V׊×H]: 148×60×39 mm
 • Váha: 570 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Viac z tejto kategórie: « Motorola GP340Ex

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.