sobota04 december 2021

Motorola CM140

Motorola CM140

Najjednoduchšia základňová rádiostanica rady Commercial, 8 kanálov, 2 programovateľné tlačidlá, jednomiestny LED displej

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Vozidlová rádiostanice Motorola CM140 je základným modelom vybaveným jednomiestnym 7 segmentovým displejom a poskytuje možnosť nastavenia až 8 komunikačných kanálov. Rádiostanica je vybavená dvoma programovateľnými tlačidlami umožňuje užívateľsky prepínať medzi dvoma úrovňami výstupného výkonu (5/25W). Jedná sa o najjednoduchšie a najlacnejšie vozidlovú / základňovú rádiostanicu, ktorá je veľmi vhodná pre použitie napríklad v taxislužbe, kuriérskych službách, autodoprave alebo pre distribučné firmy, kde prenos dát umožní rýchle zasielanie informácií o pasažieroch alebo dodávkach.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Všetky rádiostanice rady Commercial Series sú konštruované podľa prísnej americké normy MIL spec 810F a plne vyhovujú norme IP54 pre ochranu pred vplyvmi prostredia. Prešli zrýchleným testom životnosti (Motorola Accelerated Life Test), ktorý simuluje päť rokov náročného užívania v teréne.
Technológia hlasovej kompresie spoločnosti Motorola s názvom X-Pand ™ ponúka užívateľom stlačením jediného tlačidla veľmi čistý príjem.

NEPRETRŽITÁ KOMUNIKÁCIA

Vďaka funkcii repeater talk around nestratí užívatelia spojenie ani vtedy, keď v ich oblasti prestane fungovať retranslačná stanica (prevádzač), alebo keď sa dostanú mimo jej dosah. Táto funkcia je užitočná najmä pri výpadkoch dodávky elektrickej energie, ku ktorým veľmi často dochádza práve v okamihoch, kedy je komunikácia najdôležitejšia.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

Užívatelia ocenia intuitívny ponukový systém a veľké, zreteľné označenie tlačidlá.
Rádiostanica sa ľahko ovláda vďaka jednoduchému jednoznakovému displeju, má až desať komunikačných kanálov a dve programovateľné tlačidlá, ktoré ponúkajú až štyri programovateľné funkcie.

OCHRANA UŽÍVATEĽOV I PRÍSTROJA

Prvoradou úlohou každého zamestnávateľa je starostlivosť o bezpečnosť pracovníka. Pre organizácie pôsobiace v poľnohospodárstve a v oblasti životného prostredia rádiostanice ponúkajú bezpečnostné funkcie pre ochranu osamotených pracovníkov, ktorí si tak jediným stlačením tlačidla môžu upozorniť kolegov alebo centrálu, že potrebujú pomoc - funkcia Lone Worker

Ak dôjde k odcudzeniu rádiostanice, možno ju na diaľku zablokovať, a tým zabrániť jej zneužitiu.

CIELENÁ KOMUNIKÁCIA

Orgány miestnej správy zase iste ocenia funkciu výberového volania, keď vedúci môže hovoriť s jediným členom skupiny, bez toho aby vyrušoval ostatných - táto funkcia je veľmi užitočná, keď sa riešia citlivé problémy.

UNIVERZÁLNA INŠTALÁCIA

Mobilné rádiostanice rady Commercial Series spĺňajú DIN montáž. 1DIN je štandardný rozmer šachty pre montáž autorádia (50×180mm) udávaný normou DIN. Tieto rádiostanice je možné nainštalovať do väčšiny automobilov. Jednou z možností ako zvýšiť zabezpečenie proti krádeži je inštalácia pomocou výsuvného držiaku, čo umožňuje nepoužívanú rádiostanicu rýchlo a jednoducho vybrať.
Pre použitie v kancelárii alebo dispečingov je k dispozícii stolný stojan so zabudovaným reproduktorom.

INTELIGENTNÉ A INDIVIDUÁLNE

Pre radu Commercial Series ponúkame celý rad rôznych doplnkov a príslušenstva podľa osobných potrieb užívateľa. Pre zvýšenie bezpečnosti používania rádiostanice za jazdy je možné nainštalovať mikrofóny a tlačidla PTT ovládané nohou, alebo určené pre inštaláciu na volant.

ĎALŠIE FUNKCIE

SCAN
MONITOR
Rádiostanica CM140 podporuje signalizáciu PL aj DPL (CTCSS), MDC1200 (Motorola Rapid-Call), Quickcall II a DTMF pokiaľ je vybavená mikrofónom s klávesnicou (voliteľné príslušenstvo).
Rádiostanicu Motorola CM140 je možné použiť pre montáž vo vozidle, alebo ako základňovú stanicu.

Obsah balenia:

Rádiostanica Motorola CM140
Mikrofón – HMN3413
Napájací kábel pre 12V batériu – HKN4137
Držiak rádiostanice – GLN7324
Návod na použitie.

Ďaľšie informácie

  • Počet kanálov: 8
  • Vysielací výkon: 25W
  • Klávesnica: Nie
  • Displej: LED, 1 znakový
  • Programovateľné tlačidla: 2
  • Signalizácia: MDC1200
  • Prevádzková teplota: -30 až +60 ºC
  • Rozmery [V׊×H]: 44×169×118mm
  • Váha: 1,02kg
Viac z tejto kategórie: Motorola CM160 »

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.