sobota04 december 2021

Motorola GM140

Motorola GM140

Mobilná (základňová) rádiostanica rady Profesional, 4 kanály, 2 programovateľné tlačidlá, bez displeja, signalizácia MDC1200

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Rádiostanica Motorola GM140 je obľúbenou voľbou medzi organizáciami ktoré vyžadujú cenovo dostupný komunikačný nástroj. Ľahko obsluhovateľná rádiostanica ponúka základné funkcie potrebné k efektívnemu a účinnému fungovaniu mobilných pracovníkov.

SPOĽAHLIVOSŤ A ODOLNOSŤ

Základňová rádiostanica Motorola GM140 prešla jedinečným zrýchleným testom životnosti, ktorý simuluje päťročné používania v reálnych podmienkach. Parametre tejto rádiostanice určené na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, prekračujú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami aj požiadavky pre stupeň krytia IP54.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

3 stavové LED indikátory a LED indikátory nad funkčnými tlačidlami umožňujú obsluhe mať prehľad o prevádzkových stavoch rádiostanice.
Užívateľský komfort je ďalej zvýšený použitím programovateľných tlačidiel, takže funkcie, ktoré Vaši pracovníci využívajú najviac, môžu byť priradené konkrétnym tlačidlám, opatrenými ľahko zrozumiteľným popisom.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Systém zlepšenie kvality zvuku Motorola X-Pand ™ zaisťuje, že je hlasová komunikácia zreteľná za všetkých okolností, aj vo veľmi hlučnom pracovnom prostredí. Rozšírenie nízkych úrovní zvuku umožňuje ďalšie zlepšenie v kvalite zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

MOŽNOSŤ DÁTOVÝCH PRENOSOV

Rádiostanica umožňuje dátové prenosy a možno ju prispôsobiť konkrétnym podmienkam Vašej organizácie.

MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA

Rádiostanica podporuje špecifikáciu spoločnosti Motorola PROIS (Professional Radio Option Interface Specification), čo znamená, že zabudované funkcie rádiostanice je môžu byť rozšírené pomocou zásuvných prídavných modulov od spoločnosti Motorola, tak aj od iných výrobcov. Napríklad:

 • Scrambler (utajovač) - šifrovanie hlasovej komunikácie.
 • SmarTrunk II - možnosť používania rádiostanice v trunkových (zväzkových) sietiach.
 • Voice Storage - modul na ukladanie hlasových správ, užívateľ tak nestratí dôležité správy, ktoré môžu doraziť počas jeho neprítomnosti vo vozidle.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica GM140 podporuje celý rad systémov signalizácie: kódovanú linku Private Line (CTCSS), MDC1200, QuickCall II a DTMF.

OBSAH DODÁVKY:

Rádiostanica Motorola GM140
Ručný mikrofón – MDRMN4025
Napájací kábel pre 12V batériu - HKN4137
Montážny držiak – GLN7324
Návod na použitie

Pozn: Anténa nie je v cene rádiostanice a je nutné ju objednať samostatne.

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 4
 • Vysielací výkon: 25W
 • Klávesnica: Nie
 • Displej: Nie
 • Programovateľné tlačidla: 2
 • Signalizácia: MDC1200
 • Prevádzková teplota: -30 až +60 ºC
 • Rozmery [V׊×H]: 177×176×56 mm
 • Váha: 1,59 kg
Viac z tejto kategórie: Motorola GM160 »

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.