pondelok29 november 2021

Motorola GM160

Motorola GM140

Mobilná (základňová) rádiostanica rady Profesional, 128 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, 14 znakový LCD displej, signalizácia MDC1200

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Univerzálne riešenie pre organizácie so zamestnancami, ktorí sú neustále v pohybe. Ľahko obsluhovateľná rádiostanica ponúka širokú škálu funkcií a prvkov, ktoré možno ľahko prispôsobiť komunikačným potrebám rozrastajúceho sa tímu posádok vozidiel. Oproti modelu GM140 je táto rádiostanica vybavená veľkým 14 znakovým alfanumerickým displejom, funkciou identifikácia volajúceho, adresárom, hodinami a možnosťou nastavenia upozornenia.

KVALITA A SPOĽAHLIVOSŤ

Základňová rádiostanica Motorola GM160 prešla jedinečným zrýchleným testom životnosti, ktorý simuluje päťročné používania v reálnych podmienkach. Parametre tejto rádiostanice určenej na použitie v extrémnych podmienkach prevádzky, prekračujú náročné požiadavky stanovené americkými vojenskými normami aj požiadavky pre stupeň krytia IP54.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE

Veľký, alfanumerický 14 znakový displej poskytuje funkcie, ktoré Váš personál potrebuje k efektívnejšej práci, ako napríklad ovládanie pomocou menu (v kombinácii s navigačnými tlačidlami), indikátor sily signálu, adresár, hodiny, upomienky so signalizáciou a viacjazyčná podpora.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Systém zlepšenie kvality zvuku Motorola X-Pand ™ zaisťuje, že je hlasová komunikácia zreteľná za všetkých okolností, aj vo veľmi hlučnom pracovnom prostredí. Rozšírenie nízkych úrovní zvuku umožňuje ďalšie zlepšenie v kvalite zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

MOŽNOSŤ DÁTOVÝCH PRENOSOV

Rádiostanica umožňuje dátové prenosy a možno ju prispôsobiť konkrétnym podmienkam Vašej organizácie.

MOŽNOSŤ ROZŠÍRENIA

Rádiostanica podporuje špecifikáciu spoločnosti Motorola PROIS (Professional Radio Option Interface Specification), čo znamená, že zabudované funkcie rádiostanice je môžu byť rozšírené pomocou zásuvných prídavných modulov od spoločnosti Motorola, tak aj od iných výrobcov. Napríklad:

 • Scrambler (utajovač) - šifrovanie hlasovej komunikácie.
 • SmarTrunk II - možnosť používania rádiostanice v trunkových (zväzkových) sietiach.
 • Voice Storage - modul na ukladanie hlasových správ, užívateľ tak nestratí dôležité správy, ktoré môžu doraziť počas jeho neprítomnosti vo vozidle.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica GM160 podporuje celý rad systémov signalizácie: kódovanú linku Private Line (CTCSS), digitálny kódovanú linku Private Line, MDC1200, QuickCall II a DTMF.

OBSAH DODÁVKY:

Rádiostanica Motorola GM160
Ručný mikrofón – MDRMN4025
Napájací kábel pre 12V batériu - HKN4137
Montážny držiak – GLN7324
Návod na použitie

Pozn: Anténa nie je v cene rádiostanice a je nutné ju objednať samostatne.

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 128
 • Vysielací výkon: 25W
 • Klávesnica: 6 tlačidiel
 • Displej: 1×14 znakov
 • Programovateľné tlačidla: 4
 • Signalizácia: MDC1200
 • Prevádzková teplota: -30 až +60 ºC
 • Rozmery [V׊×H]: 177×176×56 mm
 • Váha: 1,59 kg

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.