Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Profil spoločnosti O nás

sobota20 júl 2024

Profil spoločnosti

Spoločnosť RKS, spol. s r.o. založili v roku 1991 bývalí pracovníci firmy Montáž a údržba rádiostaníc. Pracujú v nej pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami s projektovaním, realizáciou a údržbou rádiových sietí a varovacích systémov. Od roku 1992 je autorizovaným predajcom a servisným zastúpením amerických firiem so zameraním na rádiokomunikačnú techniku Midland LMR a Motorola Inc.

Od roku 1993 sa spoločnosť zaoberá budovaním rozsiahlych rádiových sietí.

Od roku 1996 sa spoločnosť zaoberá budovaním autonómnych systémov pre Vyrozumenie a varovanie obyvateľstva. Spoločnosť sa na trhu etablovala v oblasti realizácie väčších investičných celkov pre energetiku a železnice, ktoré realizuje komplexne od projekcie, legislatívy, realizácie, školenia úžívateľov až po údržbu a servis.

V roku 2001 bol v spoločnosti zavedený systém riadenia kvality, ktorý je pravidelne auditovaný zo strany energetických spoločností. V uvedených oblastiach je spoločnosť lídrom na Slovenskom trhu. Vďaka realizácii rozsiahlych celkov je portfólio výrobcov ktorých zariadenia sú použité pri realizácie pomerne široké. Od roku 1992 spoločnosť na základe udelenej licencie poskytuje prenájom rádiostaníc, resp. celých rádiových sietí.

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.