Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Prenosné digitálne rádiostanice EVX Motorola EVX-S24

štvrtok30 marec 2023

Motorola EVX-S24

Motorola EVX-S24

Kompaktná prenosná digitálna rádiostanica, 256 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, 8 znakový displej, len UHF

Či už pripnutá na opasku, zastrčená vo vrecku alebo pripnutá na klope, vodeodolná a prachotesná rádiostanica EVX-S24 je navrhnutá tak, aby prežila náročné podmienky. Funguje v analógovom aj digitálnom režime, takže je ideálna pre použitie v zmiešaných sietiach. A v digitálnom režime si vychutnajte elimináciu šumu ktorá zabezpečí čistý zvuk a zrozumiteľnú konverzáciu.

Kompaktná a diskrétna

EVX-S24 je malá a ľahká rádiostanica. Je tenká a ľahko prenosná, takže je ideálny pre ubytovacie a stravovacie zariadenia, školstvo, maloobchod a pre každý trh, ktorý ocení pohodlie a veľkosť.

Vodeodolná a prachotesná

Model EVX-S24 spĺňa medzinárodnú normu IP67. Rádiostanica je chránená pred ponorením do vody až do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút a ponúka úplnú ochranu pred prachom.

Direct Mode

Direct mode využíva jednu frekvenciu pre dva súbežné hovory bez nutnosti použiť prevádzač.

Prerušenie vysielania

Operátor rádiovej siete môže prerušiť konverzáciu inej rádiostanice pre prípad potreby odvysielania naliehavej správy.

Lepšia kvalita hovorov

Digitalizácia eliminuje šum a statické poruchy v hlasovej komunikácií, aby bola komunikácia jednoznačná a zreteľná. Digitálne rádiostanice majú vokodér AMBE + 2 ™ pre zvýšenie kvality hlasu.

Lepšia kontrola správ a utajenie

V digitálnom režime máte pod kontrolou koho voláte a kto dostane vašu správu. Každá digitálna rádiostanica má jedinečný identifikátor, ktorý umožňuje používateľom vybrať, komu zavolajú alebo odošlú textovú správu.

Vyhľadávanie lokalít

Presun medzi viacerými lokalitami je bez problémov vďaka funkcií vyhľadávania lokality. Manuálne alebo automatické spustenie funkcie Hľadanie lokality umožňuje identifikovať najbližšiu lokalitu s najvyššou intenzitou signálu.

Rádiostanica EVX-S24 dynamicky zmení svoju predprogramovanú domácu lokalitu na lokalitu s najsilnejším signálom v dosahu. Je to skvelá  funkcia pre prevádzky s viacerými miestami alebo budovy s viacerými poschodiami.

Monitorujte stav komunikácie: systém Auto-Range Transpond - ARTS ™

Rádiostanice sú navrhnuté tak, aby vás informovali v prípade, že ste v komunikačnom dosahu ďalšej rádiostanice vybavené systémom ARTS ™. Ak ste mimo dosahu dlhšie ako 2 minúty, vaša rádiostanica zaznamená, že nie je prijímaný žiadny signál a upozorní vás pípnutím. Je to skvelé riešenie pre koordináciu všetkých účastníkov.

Obsah dodávky

Rádiostanica EVX-S24 (dve farebné prevedenia)
Anténa UHF
Li-Ion akumulátor PMNN4468A (2300 mAh)
Rýchlonabíjačka
Klips na opasok – AAM18X501
Návod na obsluhu

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 256 / 16 skupín
 • Vysielací výkon: 2/3W (UHF)
 • Klávesnica: Nie
 • Displej: 8 znakový
 • Programovateľné tlačidla: 4
 • Signalizácia: MDC1200, 5-Tone
 • Prevádzková teplota: -30 ºC až +60 ºC
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 11-12 hod
 • Krytie: IP67
 • Rozmery [V׊×H]: 91×55×31 mm
 • Váha: 215 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.