Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Prenosné rádiostanice-archív Profesionálne kompaktné

sobota15 jún 2024

Profesionálne rádiostanice kompaktné

Profesionálne rádiostanice kompaktné

Produkty už nie sú v predaji, aktuálnu ponuku nájdete na www.mototrbo.sk

Efektívna komunikácia je tiež kľúčom k udržaniu úspechu a na uľahčenie Vašej práce. Odpoveďou na Vaše požiadavky sú profesionálne rádiostanice rady GP. Rozsiahly výskum ukázal, že rôzne odbory kladú aj rôzne nároky na spojenie. Preto spoločnosť Motorola ponúka vo svojej rade GP rádiostanice s rôznymi vlastnosťami. Každá z nich má svoje vlastné ľahko ovládateľné funkcie, ktoré Vám umožnia vytvárať cielené rádiové skupiny.

Rádiostanice Motorola GP Professional Series poskytujú komunikačné riešenia, ktoré zaisťujú úplné pokrytie a čistotou zvuku v akomkoľvek prostredí vďaka jedinečnej technológii kompresie reči X-PAND™. Rádiostanice ponúkajú širokú funkčnosť, ľahko prístupné menu, zatiaľ čo bezpečnostné funkcie chránia užívateľov pracujúcich samostatne alebo vzdialene. S možnosťou doplnkových modulov a širokou škálou príslušenstva je ľahké vytvoriť na mieru komunikačné riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám.

Vyššia cena profesionálnych rádiostaníc rady GP je vyvážená vysokou úžitkovou hodnotou. Tieto rádiostanice sú robustné, odolné a sú navrhované do trvalej prevádzky. Sú odolné voči hrubému zaobchádzaniu, bežným pádom, prachu, prípadne stekajúcej vode. Profesionáli, ktorí pracujú vonku si uvedomujú, že rádiostanice rady GP sú dostatočne výkonné a odolné i v tých najdrsnejších podmienkach. A tí, ktoré pracujú vo vnútri, ocenia ich malú hmotnosť a ergonomický dizajn. Ergonomická a kompaktná konštrukcia rádiostaníc zabezpečuje ich odolnosť voči nepriaznivým podmienkam pri prevádzke v náročných oblastiach ako sú  hasičský a policajný zbor, záchranné služby, armáda, stavebníctvo, lesná správa, zimná údržba a pod.

Rádiostanice rady GP sú primárne určené pre využitie vo väčších rádiokomunikačných systémoch alebo dispečerských sieťach, ktoré využívajú signalizáciu medzi užívateľskými stanicami a sú riadené dispečerom.

Vyznačujú sa špičkovými parametrami (citlivosť, výkon, výdrž na jedno nabitie atd.) a širokými možnosti konfigurácie a programovania (viac kanálov, programovateľných tlačidiel a pod.) Taktiež je pre ne k dispozícií širšie spektrum príslušenstva.

Tieto rádiostanice je možné použiť iba na základe licencie pridelenej TÚ SR.

Profesionálna kompaktná rádiostanica GP344, 16 kanálov, 3 programovateľné tlačidlá, bez displeja, Select 5

Profesionálna kompaktná rádiostanica GP388, 255 kanálov, 3 programovateľné tlačidlá, LCD displej, plná klávesnica, Select 5

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.