Nachádzaš sa tu: Hlavná stránka Prenosné rádiostanice-archív Profesionálne ATEX

sobota20 júl 2024

Profesionálne rádiostanice ATEX

Profesionálne rádiostanice ATEX

Produkty už nie sú v predaji, aktuálnu ponuku nájdete na www.mototrbo.sk

Efektívna komunikácia je tiež kľúčom k udržaniu úspechu a na uľahčenie Vašej práce. Odpoveďou na Vaše požiadavky sú profesionálne rádiostanice rady GP. Rozsiahly výskum ukázal, že rôzne odbory kladú aj rôzne nároky na spojenie. Preto spoločnosť Motorola ponúka vo svojej rade GP rádiostanice s rôznymi vlastnosťami. Každá z nich má svoje vlastné ľahko ovládateľné funkcie, ktoré Vám umožnia vytvárať cielené rádiové skupiny.

V radoch rádiostaníc (vysielačiek) Motorola GP Professional ATEX sú ponúkané špeciálne rádiostanice vyrábané v takzvanom nevýbušnom prevedení, ktoré sú vyrobené a certifikované pre bezpečné použitie v potenciálne nebezpečnom výbušnom prostredí.

Rádiostanice v prevedení ATEX spĺňajú vyššiu triedu bezpečnosti, menovite II 2 GE Ex ib IIC T4 a sú vhodné pre použitie v rafinérskej a petrochemickej výrobe, v skladoch s vysoko horľavými látkami, v plynárňach a pod. Z tohto dôvodu majú znížený vyžarovací výkon na 1W.

Na rozdiel od rovnakých typov rádiostaníc vyrábaných v bežnom prevedení sa tieto špeciálne rádiostanice označené logom ATEX dodávajú so špeciálnymi batériami tiež označenými logom ATEX, ktoré sú tiež v nevýbušnom prevedení.

Prenosná rádiostanica GP340 Ex  rady Profesional, 16 kanálov,4 programovateľné tlačidlá, bez displeja, Select 5, určená do výbušného prostredia

Prenosná rádiostanica GP380 Ex rady Profesional, 16 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, bez displeja, Select 5, určená do výbušného prostredia

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.