sobota04 december 2021

Motorola GP340Ex

Motorola GP340Ex

Prenosná rádiostanica GP340 Ex  rady Profesional, 16 kanálov,4 programovateľné tlačidlá, bez displeja, Select 5, určená do výbušného prostredia

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Obľúbená rádiostanica GP340 Ex  je výbornou a diskrétnou alternatívou pre udržanie tímu v spojení. Zefektívnenie rádiovej komunikácie prinesie vyššiu produktivitu práce a prispeje k bezpečnosti vašich pracovníkov, obzvlášť tých, ktorí pracujú oddelene od tímu.

Motorola GP340ex-detailRádiostanica GP340 Ex je vyrábaná v dobre viditeľnom modrom prevedení, vďaka ktorému je možné zabezpečiť, že používatelia budú v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu používať iba tieto schválené rádiostanica s certifikáciou ATEX / IECEx.
K rádiostanicu GP340 Ex je možné doobjednať aplikačnú dosku pre funkciu detekcie pádu (ManDown) s certifikáciou ATEX, ktorá zaistí vyššiu bezpečnosť pracovníkom v rizikovom prostredí. V prípade pádu alebo ak rádiostanica zostáva bez pohybu po určitý čas, vyšle rádiostanica automatický núdzový signál.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Užívatelia rádiostanice môžu ovplyvňovať dobu životnosti akumulátora nastavením výkonu. Vstavaná LED dióda indikuje stav akumulátora a užívateľ je upozornený výstražným signálom, ak jeho kapacita klesá. Všetci, ktorí potrebujú mať pri práci voľné ruky, môžu rádiostanicu používať so slúchadlom a ovládať ju hlasom. Motorola GP340 Ex  ponúka až 4 funkčné tlačidlá, ktorých funkcia je programovo nastaviteľná.

KVALITA

Rádiostanica je chránená mechanicky odolnou prachotesnou konštrukciou z ABS plastu s krytím IP64, je odolná voči vibráciám, striekajúcej a padajúcej vode a má americké armádne atesty MIL STD 810C/D/E/F

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Systém zlepšenie kvality zvuku Motorola X-Pand ™ zaisťuje, že je hlasová komunikácia zreteľná za všetkých okolností, aj vo veľmi hlučnom pracovnom prostredí. Rozšírenie nízkych úrovní zvuku umožňuje ďalšie zlepšenie v kvalite zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

PRISPÔSOBENIE

Rádiostanica podporuje širokú škálu doplnkov od batérií, audio súprav až po doplnky slúžiace k väčšiemu komfortu užívania produktu, pre špecifické užívateľské riešenia.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica podporuje signalizáciu PL aj DPL (CTCSS a DTS), Select 5 (signalizácia štandardu ZVEI, CCIR.)

ĎALŠIE FUNKCIE

Rádiostanica GP340 Ex  umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SCAN
VOX
ESCALERT
LONE WORKER
EMERGENCY
WHISPER
Nastaviteľný výkon
Presmerovanie hovoru
Rozlíšenie nahlasovacieho tónu podľa volajúceho

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

Všetky rádiostanice profesionálne rady GP je možné rozšíriť o ďalšie funkcie osadením aplikačných dosiek. Nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť komunikačné riešenia na mieru, ktoré vyhovejú Vašim potrebám.
Scrambler (utajovač) - šifrovanie hlasovej komunikácie.
SmarTrunk II - možnosť používania rádiostanice v trunkových (zväzkových) sietiach.
Voice Storage - modul na uchovávanie zvuku ponúka funkciu nahrávania hlasu, ktorá umožní uchovávať a vyvolávať správy.
Mandown- V prípade pádu alebo ak rádiostanica zostáva bez pohybu po určitý čas, vyšle rádiostanica automatický núdzový signál.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica GP340 Ex
Anténa  PMAD4049 (VHF), PMAE4016 (UHF)
Vysoko kapacitný akumulátor Li-Ion (1480mAh) – NNTN7174
Klip na upevnenie na opasok.
Návod na použitie

Rádiostanica sa dodáva bez nabíjačky, ktorú je v prípade potreby nutné objednať zvlášť. (PMLN5196)

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 16
 • Vysielací výkon: 1W
 • Klávesnica: Nie
 • Displej: Nie
 • Programovateľné tlačidla: 4
 • Signalizácia: Select 5
 • Prevádzková teplota: -20 až +60 ºC
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 11 hod.
 • Krytie: IP64
 • Rozmery [V׊×H]: 148×60×39 mm
 • Váha: 562 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Viac z tejto kategórie: Motorola GP380Ex »

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.