streda01 december 2021

Motorola GP388R

Motorola GP388R

Motorola GM388R je najvyšší model profesionálnej kompaktnej vodotesnej rádiostanice, 255 kanálov, 3 programovateľné tlačidlá, LCD displej, plná klávesnica, Select 5

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Motorola GP388R je o 30% menšia a ľahší než štandardné rádiostanice rady GP a naviac je plne vodotesná vďaka krytiu IP67 (odolnosť proti ponoreniu do kvapalín v hĺbke 1m po dobu 30 minút). Funkčnou výbavou je úplne rovnaká ako model GP388. Táto rádiostanica je určená všetkým používateľom, ktorí vyžadujú plne profesionálne rádiostanicu v tom najodolnejším prevedení, ale bežné modely im nevyhovujú svojou hmotnosťou a rozmermi. Táto rádiostanica ponúka širokú paletu funkcií; jej ľahko ovládateľné menu a kompletná klávesnica prispieva k vyššej produktivite, zatiaľ čo rad bezpečnostných prvkov zvyšuje bezpečnosť samostatne pracujúcich zamestnancov alebo pracovníkov vo vzdialených oblastiach.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Užívatelia rádiostanice môžu ovplyvňovať dobu životnosti akumulátora nastavením výkonu. Vstavaná LED dióda indikuje stav akumulátora a užívateľ je upozornený výstražným signálom, ak jeho kapacita klesá. Všetci, ktorí potrebujú mať pri práci voľné ruky, môžu rádiostanicu používať so slúchadlom a ovládať ju hlasom.
Alfanumerický displej so 14 znakmi súčasne zobrazuje stav batérie, indikáciu kvality prijímaného signálu, ďalej informáciu o aktívnom kanále, alebo priradené meno volajúceho, alebo zobrazuje obsah selektívnej výzvy v štandarde Select 5. Motorola GP388R ponúka 3 funkčné tlačidlá, ktorých funkcia je programovo nastaviteľná.

KVALITA

Rádiostanica je chránená mechanicky odolnou konštrukciou z ABS plastu, je odolná voči vibráciám, prachu, striekajúcej a padajúcej vode, ponoreniu do kvapaliny a má americké armádne atesty MIL STD 810C/D/E/F.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Systém zlepšenie kvality zvuku Motorola X-Pand ™ zaisťuje, že je hlasová komunikácia zreteľná za všetkých okolností, aj vo veľmi hlučnom pracovnom prostredí. Rozšírenie nízkych úrovní zvuku umožňuje ďalšie zlepšenie v kvalite zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

PRISPÔSOBENIE

Rádiostanica podporuje širokú škálu doplnkov od batérií, audio súprav až po doplnky slúžiace k väčšiemu komfortu užívania produktu, pre špecifické užívateľské riešenia.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica podporuje signalizáciu PL aj DPL (CTCSS a DTS), Select 5 (signalizácia štandardu ZVEI, CCIR.)

ĎALŠIE FUNKCIE

Rádiostanica GP388R umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SCAN
VOX
LONE WORKER
WHISPER
STATUS MESSAGE
Nastaviteľný výkon
Presmerovanie hovoru

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

Všetky rádiostanice profesionálne rady GP je možné rozšíriť o ďalšie funkcie osadením aplikačných dosiek. Nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť komunikačné riešenia na mieru, ktoré vyhovejú Vašim potrebám.
Scrambler (utajovač) - šifrovanie hlasovej komunikácie.
SmarTrunk II - možnosť používania rádiostanice v trunkových (zväzkových) sietiach.
Voice Storage - modul na uchovávanie zvuku ponúka funkciu nahrávania hlasu, ktorá umožní uchovávať a vyvolávať správy.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica GP388R
Anténa NAD6566 (VHF), PMAE4022 (UHF)
Li-Ion akumulátor (1400mAh) – PMNN4074
Klip na upevnenie na opasok – JMZN4023
Návod na použitie

Rádiostanica sa dodáva bez nabíjačky, ktorú je v prípade potreby nutné objednať zvlášť. (PMLN5196)

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 255
 • Vysielací výkon: 1 W / 4 W (UHF), 5 W (VHF)
 • Klávesnica: Numerická
 • Displej: LCD, 14 znakov
 • Programovateľné tlačidla: 3
 • Signalizácia: Select 5
 • Prevádzková teplota: -30 až +60 ºC
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 10 – 13 hod.
 • Krytie: IP67
 • Rozmery [V׊×H]: 102×57×39 mm
 • Váha: 320 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)
Viac z tejto kategórie: « Motorola GP366R

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.