sobota04 december 2021

Motorola GP240

GP240

Jednoduchá prenosná trunková rádiostanica rady Profesional, 16 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, bez displeja

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

V dnešnom dynamickom prostredí, je pre úspech vášho podnikania dôležitá efektívna a rýchla komunikácia. Zlepšiť prevádzkovú efektivitu, bezpečnosť a ochranu zdravia a doladiť schopnosť reakcie pri havárii ponúkajú trunkové rádiostanice od spoločnosti Motorola. Rádiostanica svojou kapacitou 16 hovorových skupín alebo kanálov a možnosťou prístupu až k 15 hovorovým skupinám v 10 rôznych systémoch plne vyhovie Vaším potrebám komunikácie. Rádiostanica je určená pre trunkové (zväzkové) siete. 
Funkcia volania medzi dvoma užívateľmi (One-to-One Calls) umožňuje privátne hovory bez toho, aby to rušilo ostatných členov tímu. Zvuková funkcie zmeškaného hovoru (Missed Call) šetrí čas a umožňuje užívateľovi zavolať späť vo chvíli, keď mu to bude vyhovovať. Táto rádiostanica umožňuje prijímať aj telefonické hovory, čo zaručuje bezchybnú komunikáciu s okolím, tak s kolegami v kancelárii.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Užívatelia rádiostanice môžu ovplyvňovať dobu životnosti batérie nastavením jej výkonu. Vstavaná LED dióda indikuje stav batérie a užívateľ je upozornený výstražným signálom, ak kapacita batérie klesá. Nie je nič jednoduchšie ako komunikácia s prenosnou rádiostanicou GP240. Všetci, ktorí potrebujú mať pri práci voľné ruky, môžu rádiostanicu používať so slúchadlami a ovládať ju hlasom. Motorola GP240 ponúka 4 funkčné tlačidlá, ktorých funkcia je programovo nastaviteľná.

KVALITA

Rádiostanica je chránená mechanicky odolnou konštrukciou z ABS plastu, je odolná voči vibráciám, prachu, striekajúcej a padajúcej vode a má americké armádne atesty MIL STD 810C/D/E.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Vysielačka bola navrhnutá tak, aby zabezpečovala počuteľnosť a zrozumiteľnosť aj v hlučnom priemyselnom prostredí. Je vybavená funciou Level Expansion (LLE) ktorá zlepšuje kvalitu zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

PRISPÔSOBENIE

Rádiostanica podporuje širokú škálu doplnkov od batérií, audio súprav až po doplnky slúžiace k väčšiemu komfortu užívania produktu, pre špecifické užívateľské riešenia.

ĎALŠIE FUNKCIE

AUTOMATIC MULTIPLE SITE SELECTION 
SELECTIVE RADIO INHIBIT
DUAL MODE
TALKGROUP_SCAN

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica GP240
Anténa  NAD6502 (VHF), NAE6483 (UHF)
Ni-Mh akumulátor (1300 mAh) – PMNN4151
Klips na opasok
Návod na použitie

Rádiostanica sa dodáva bez nabíjačky, ktorú je v prípade potreby nutné objednať zvlášť. (PMLN5196)

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 16
 • Vysielací výkon: 1W - 4W(UHF), 5W(VHF)
 • Klávesnica: Nie
 • Displej: Nie
 • Programovateľné tlačidla: 4
 • Signalizácia: Privacy Plus (trunking)
 • Prevádzková teplota: N/A
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 11 hod.
 • Krytie: IP54
 • Rozmery [V׊×H]: 137×58×38 mm
 • Váha: 420 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.