sobota04 december 2021

Motorola GP380

Motorola GP380

Motorola GP380 je najvyšší model z profesionálnej rady GP, 255 kanálov, 4 programovateľné tlačidlá, LCD displej, plná klávesnica, Select 5.

Rádiostanica sa už nedodáva, viac informácií nájdete v tomto článku.

Rádiostanica Motorola GP380 je určená predovšetkým pre najnáročnejších užívateľov, pre operačných a vedúcich pracovníkov, pre veliteľov zásahov a pod. Je to rádiostanica, ktorá poskytuje najvyšší komfort obsluhy, najviac funkcií a reprezentatívny dizajn. V prípade potreby je možné ľahko rádiostanicu preprogramovať na diaľku. Je možné ju použiť v elegantnom interiéri hotela i prostredia staveniska. 255 kanálová rádiostanica ponúka maximum možností, ktoré môžu byť v oblasti konvenčného analógového rádiového spojenia využité. Numerická klávesnica dovoľuje zadávať čísla účastníkov priamo, ako v formáte Select 5, tak i v tónovej voľbe DTMF. Plnohodnotná numerická klávesnica veľmi spríjemňuje listovanie v užívateľskom menu, voľbu kanálu aj odosielanie a príjem selektívnych volaní a statusových správ.

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE

Užívatelia rádiostanice môžu ovplyvňovať dobu životnosti akumulátora nastavením výkonu. Vstavaná LED dióda indikuje stav akumulátora a užívateľ je upozornený výstražným signálom, ak jeho kapacita klesá. Všetci, ktorí potrebujú mať pri práci voľné ruky, môžu rádiostanicu používať so slúchadlom a ovládať ju hlasom.
Alfanumerický displej so 14 znakmi súčasne zobrazuje stav batérie, indikáciu kvality prijímaného signálu, ďalej informáciu o aktívnom kanále, alebo priradené meno volajúceho, alebo zobrazuje obsah selektívnej výzvy v štandarde Select 5. Motorola GP380 ponúka až 4 funkčné tlačidlá, ktorých funkcia je programovo nastaviteľná.

KVALITA

Rádiostanica je chránená mechanicky odolnou konštrukciou z ABS plastu, je odolná voči vibráciám, prachu, striekajúcej a padajúcej vode a má americké armádne atesty MIL STD 810C/D/E.

VYNIKAJÚCA KVALITA ZVUKU

Systém zlepšenie kvality zvuku Motorola X-Pand ™ zaisťuje, že je hlasová komunikácia zreteľná za všetkých okolností, aj vo veľmi hlučnom pracovnom prostredí. Rozšírenie nízkych úrovní zvuku umožňuje ďalšie zlepšenie v kvalite zvuku redukciou šumu, ktorý zvyčajne počujeme v pauzách rozhovoru.

PRISPÔSOBENIE

Rádiostanica podporuje širokú škálu doplnkov od batérií, audio súprav až po doplnky slúžiace k väčšiemu komfortu užívania produktu, pre špecifické užívateľské riešenia.

POKROČILÁ SIGNALIZÁCIA

Rádiostanica podporuje signalizáciu PL aj DPL (CTCSS a DTS), Select 5 (signalizácia štandardu ZVEI, CCIR.)

ĎALŠIE FUNKCIE

Rádiostanica GP380 umožňuje využívať širokú škálu funkcii a možností použitia, medzi ktoré patria:
SCAN
VOX
LONE WORKER
WHISPER
EMERGENCY
STATUS MESSAGE
Presmerovanie hovoru
Nastaviteľný výkon

ROZŠÍRITEĽNOSŤ

Všetky rádiostanice profesionálne rady GP je možné rozšíriť o ďalšie funkcie osadením aplikačných dosiek. Nie je nič jednoduchšie, ako vytvoriť komunikačné riešenia na mieru, ktoré vyhovejú Vašim potrebám.
Scrambler (utajovač) - šifrovanie hlasovej komunikácie.
SmarTrunk II - možnosť používania rádiostanice v trunkových (zväzkových) sietiach.
Voice Storage - modul na uchovávanie zvuku ponúka funkciu nahrávania hlasu, ktorá umožní uchovávať a vyvolávať správy.

OBSAH DODÁVKY

Prenosná rádiostanica GP380
Anténa  NAD6502 (VHF), NAE6483 (UHF)
Ni-Mh akumulátor (1300 mAh) – PMNN4151 (nahradil typ HNN9008)
Klip na upevnenie na opasok.
Návod na použitie

Rádiostanica sa dodáva bez nabíjačky, ktorú je v prípade potreby nutné objednať zvlášť. (PMLN5196)

Ďaľšie informácie

 • Počet kanálov: 255
 • Vysielací výkon: 1 W / 4 W (UHF), 5 W (VHF)
 • Klávesnica: Numerická
 • Displej: LCD, 14 znakov
 • Programovateľné tlačidla: 4
 • Signalizácia: Select 5
 • Prevádzková teplota: -30 až +60 ºC
 • Výdrž s dodáv. akumulátorom: 8 – 11 hod
 • Krytie: IP54
 • Rozmery [V׊×H]: 137×58×38 mm
 • Váha: 428 g
 • Iné: Rozmery a váha sú udávané s dodávaným akumulátorom a bez antény. Výdrž akumulátora sa udáva pri režime používania (5/5/90)

Rýchly kontakt

Musíte zaškrtnúť políčko.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov.